NOVÁ PONUKA PRE OPATROVATEĽKY!!!

Do juhonemeckého mestečka Dietramszell-Peretshofen hľadáme empatickú a skúsenú opatrovateľku (20 – 65 rokov) k 90 – ročnej pani (157 cm, 63 kg), ktorá býva sama v dome so záhradou, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Pacientka dokáže ešte viacero činnosti vykonávať sama, čo by mala opatrovateľka akceptovať. Domácnosť raz týždenne navštevuje pani na upratovanie.
Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zaradená do žiadneho stupňa požadovaného ošetrovania.

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Pohyblivosť: pacientka má mierne ťažkosti s mobilitou a ako oporu využíva rolátor. V súčasnosti sa zotavuje zo zlomeniny stehennej kosti, ku ktorej došlo následkom pádu. Pár krokov dokáže prejsť sama a snaží sa to zlepšovať.

Zdravotný stav: pacientka trpí bežnou stareckou slabosťou a zábudlivosťou. Pred troma rokmi prekonala srdcový infarkt.

Do náplne práce opatrovateľky spadá aj domácnosť (udržiavanie poriadku, pranie, nákupy, varenie – vždy čerstvé jedlá). Pacientka potrebuje asistenciu pri celotelovej hygiene, prezliekaní, prechode na toaletu a ocení spoločné rozhovory, prechádzky či výlety. Nočné vstávanie je príležitostne potrebné.

Od opatrovateľky sa vyžaduje nemecký jazyk aspoň na stredne pokročilej úrovni a skúsenosti s opatrovaním seniorov. Fajčenie von sa akceptuje. Je dôležité, aby dobre varila. Vodičský preukaz je nevyhnutnou podmienkou, nakoľko z miesta bydliska je všetko dostupné len automobilom.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 01.08.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 410 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 60322

 

6.7.2018 | 11:57 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.