Ponuka pri švajčiarskych hraniciach

Bad Hönningen – OPATROVANIE ležiaceho pána s nástupom ČÍM SKÔR/ potrebná dobrá znalosť Nemčiny
Do krásneho kúpeľného mestečka Bad Hönningen, neďaleko mesta Bonn, hľadáme láskavú opatrovateľku k 82-ročnému pánovi (180 cm, 120 kg), ktorý býva sám v rodinnom dome. Opatrovateľka má k dispozícii poschodie so samostatnou kúpeľňou, televíziou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 3 krát denne ošetrovateľská služba kvôli podávaniu inzulínu.

Zdravotný stav: pacient má amputovanú nohu a je ležiaci. Trpí stareckou slabosťou, je inkontinentný a má zavedený katéter. Taktiež má cukrovku a parkinsonovu chorobu. Pán si niekedy pospí aj poobede. Nočné vstávanie nie je potrebné, ale v prípade potreby je k dispozícií „babyfon“, keďže izba pacienta je na prízemí a izba opatrovateľky na poschodí.

Pohyblivosť : pacient je ležiaci, je potrebné ho polohovať. Má polohovaciu posteľ, k dispozícií je aj invalidný vozík a tzv. „Patientenlift“.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1390 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, polohovanie, prípadne presun na vozík. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, ako napríklad upratovanie, varenie a nákupy. Obchod sa nachádza v blízkosti domu. Pacient potrebuje k sebe láskavú osobu, niekoho kto mu bude nápomocný, bude mu robiť spoločnosť, či sa s ním rozprávať.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 59009

 

13.6.2018 | 14:33 | prehliadnuté 4 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.