Nová pozícia pri Štutgarte

Ehningen – OPATROVANIE pacientky pri Štutgarte s nástupom od 1. augusta 2018/ NEFAJČIARKA/ potrebná pokročilá znalosť Nemčiny
Do mesta Ehningen, ktoré sa nachádza neďaleko od Štutgartu, hľadáme milú a srdečnú opatrovateľku k 91-ročnej pani (150 cm, 55 kg), ktorá býva sama v dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť momentálne ošetrovateľská služba nenavštevuje.

Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, je inkontinentná, má čiastočné dekubity a nosí načúvací prístroj. Nočné vstávanie na pozícií je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť : pacientka má vzhľadom na svoj vek ťažkosti s pohybom. Pohybuje sa čiastočne sama a čiastočne s pomocou a podporou opatrovateľky. Pri pohybe využíva rolátor a invalidný vozík. V domácnosti je k dispozícií aj schodiskový výťah.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 01.08.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1320 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu pomoc pacientke pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na toaletu, po dohode polohovanie. Na starosti má taktiež domáce práce ako varenie, upratovanie a nákupy. Obchod sa nachádza v blízkosti domu a je dostupný pešo. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, hranie spoločenských hier, čítanie krátkych článkov z novín alebo kníh.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 /nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 58717

 

8.6.2018 | 13:24 | prehliadnuté 13 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.