Opatrovanie v Bavorsku bez nočného vstávania

Kolbermoor – Opatrovanie BEZ nočného vstávania/s nástupom od 01.07.2018/NEFAJČIARKA/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť Nemčiny a VODIČSKÝ PREUKAZ
Do mesta Kolbermoor, nachádzajúceho sa v Bavorsku, južne od Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 70-ročnému pánovi (170 cm, 90 kg), ktorý býva v dome so záhradou. V dome býva aj jeho partnerka, ktorá si nevyžaduje starostlivosť opatrovateľky. V domácnosti sa nachádzajú dva psíky rasy nemecký ovčiak. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacient trpí stareckou slabosťou a demenciou. Inkontinentný nie je. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť : pacient je mobilný a pohybuje sa s pomocou. Je potrebné, aby mu pri pohybe bola opatrovateľka nápomocná a tak sa predchádzalo možným pádom.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 01.07.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300/1350 € (v závislosti od vodičského preukazu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, presune na toaletu a pohybe. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, ako napríklad upratovanie a varenie. Pacient má rád čítanie novín a svojich dvoch psov, ktorých je potrebné kŕmiť. Ocení spoločnú zábavu, rozhovory, prípadne ak to jeho zdravotný stav umožní prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 58696

 

8.6.2018 | 11:11 | prehliadnuté 12 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.