VYNIKAJÚCA PONUKA!ĽAHKÉ OPATROVANIE BEZ NOČ.PRÁCE

Do dedinky Schwörstadt v Nemecku, hľadáme opatrovateľku k 93 – ročnej pani (165 cm, 62 kg), ktorá žije sama v byte a nechová žiadne domáce zvieratá. Povahovo je veľmi spoločenská a na svoj vek aktívna a čulá. Raz do týždňa chodieva s priateľmi cvičiť. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: úroveň požadovaného ošetrovania bola u pacienta klasifikovaná na stupni 3 (z piatich).

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka netrpí žiadnymi závažnejšími diagnózami, neprejavuje sa u nej ani inkontinencia, ani demencia. Pre oslabený sluch nosí načúvacie zariadenie.

Pohyblivosť: pacientka je samostatne mobilná, využíva oporu chodítka.

Do náplne práce opatrovateľky spadá aj domácnosť, vrátane varenia a nákupov (obchod vzdialený 2 km). Vodičský preukaz nie je podmienkou, avšak je výhodou pre samotnú opatrovateľku, ktorá bude môcť využívať automobil pacienta.

Opatrovateľka by mala ovládať nemecký jazyk na pokročilejšej úrovni a pacientka by si priala, aby medzi povahové črty jej opatrovateľky spadala priateľskosť, srdečnosť a pozitívna energia.

Dĺžka turnusu: 4 alebo 6 týždňov; nástup: 20.07.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 816 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 58609

 

7.6.2018 | 10:14 | prehliadnuté 12 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.