OPATROVANIE PRI STUTTGARTE / BEZ NOČNÉHO VSTÁVANIA

Do mestečka Metzingen, známeho ako nákupné centrum outletu a ležiacom 35 km od Stuttgartu, hľadáme skúsenú opatrovateľku (30-60 rokov) k 77 – ročnej pani (152 cm, 60 kg), ktorá žije v rodinnom dome so záhradou spolu so svojim 78 – ročným manželom. Ten je v súčasnosti hospitalizovaný pre dočasný problém s chodidlom. Inak sa drží vo výbornej zdravotnej kondícii a nevyžaduje si osobitnú opateru. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s balkónom a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 4. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich).

Ošetrovateľská služba: domácnosť toho času navštevuje ošetrovateľská služba za účelom základnej opatery. Jej ďalšie návštevy sa po príchode opatrovateľky už neočakávajú.

Zdravotný stav: pacientka trpí bežnou stareckou slabosťou, je inkontinentná a bola jej diagnostikovaná demencia, s ktorou súvisí občasná zmätenosť.

Pohyblivosť: pacientka potrebuje asistenciu pri chôdzi s rolátorom a transfere na invalidný vozík.

Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti varenie, pranie, žehlenie, udržiavanie poriadku, starostlivosť o rastliny (na záhrade sa pestuje zelenina) a nakupovanie, pričom obchod je v blízkosti obydlia, v dobrej dostupnosti pešo. Pacientka potrebuje pomoc s celotelovou hygienou a prezliekaním. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Od opatrovateľky sa očakávajú nadobudnuté skúsenosti v opatrovaní a nemecký jazyk aspoň na úrovni lepších základov. Fajčenie von je povolené. Vodičský preukaz opatrovateľka nepotrebuje, automobil nie je k dispozícii. Možnosť využitia bicykla.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac ( základ); nástup: od 15.06.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 260 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Číslo inzerátu 58607

 

7.6.2018 | 10:10 | prehliadnuté 17 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.