Opatrovanie manželského páru

Mutterstadt – opatrovanie MANŽELSKÉHO PÁRU/ponuka aj pre PÁNOV/s nástupom od 25.05.2018 /s dobrou úrovňou Nemčiny

Do obce Mutterstadt hľadáme skúsenú a trpezlivú opatrovateľku alebo opatrovateľa pre manželský pár: 88 – ročnú pani (150 cm, 75 kg) a 90-ročného pána (160 cm, 80 kg). Manželia bývajú sami v rodinnom dome a nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s internetom.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa a pacient do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť pravidelne (dvakrát denne) navštevuje ošetrovateľská služba za účelom kontroly cukru v krvi oboch pacientov.

Zdravotný stav: obaja pacienti majú cukrovku. Pacient okrem toho trpí stareckou slabosťou, inkontinenciou, strednou demenciou a má artrózu bedrového kĺbu. Pacientka má zavedený katéter, je ležiaca, má demenciu a veľmi slabo vidí. Nočné vstávanie k pacientom je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacient využíva pri pohybe rolátor. Pacientka je ležiaca. V domácnosti je k dispozícií aj invalidný vozík, schodiskový a kúpeľňový výťah.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, Nástup: 25.05.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka/opatrovateľ má v rámci tejto pozície na starosti domáce práce ako varenie, upratovanie. Taktiež starostlivosť o oboch pacientov ich osobnú hygienu, prezliekanie, pomoc pri pohybe, či presune pacienta a polohovanie pacientky. Pacienti ocenia aj spoločnú zábavu, rozhovory, či čítanie. Pacient má rád čítanie a krížovky, ak to jeho zdravotný stav dovoľuje, je možné absolvovať s ním aj prechádzky.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Číslo inzerátu 57029

 

14.5.2018 | 9:13 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.