Zdravotnícky asistent

NÁPLŇ PRÁCE:
-komunikácia a spolupráca s lekárom a so zdravotnou sestrou
-meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov
-zaznamenávanie výkonov do dokumentácie
-dávkovanie a manipulácia liekov
-pomoc pri presune klientov na invalidný vozík alebo na lôžko
-zabezpečovanie prác súvisiacich zo stravovaním ,roznos jedla a pomoc pri jedle
-MIESTO VÝKONU PRÁCE - Šelpice, Hrnčiarovce n/ Parnou

PONÚKANÉ BENEFITY:
-základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
-pravidelné zvyšovanie platu
-zabezpečovanie školení zamestnancom
-možnosť profesijného rastu na vedúceho smeny
-stravovanie ,ubytovanie zabezpečené
Pracovná doba je od 7:00 do 19 :00 a od 19:00 do 7 :00 - dvojzmenný pracovný režim

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:
- vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent
- PRAX NIE JE NUTNÁ - vhodné pre ABSOLVENTOV
Cena: 700 EUR
Číslo inzerátu 56814