Zdravotná sestra s praxou

NÁPLŇ PRÁCE:
- komplexná starostlivosť o zverených klientov
- podávanie, aplikovanie, úschova liekov
- meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií
- odoberanie vzoriek biologického materiálu
- pomoc klientom (presun na vozík, sprevádzanie lekárovi)
- evidencia
-MIESTO VÝKONU PRÁCE – Šelpice, Hrnčiarovce n/Parnou

PONÚKANÉ BENEFITY:
-základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
-pravidelné zvyšovanie platu
-zabezpečovanie školení zamestnancom
-možnosť profesijného rastu na vedúceho smeny
-stravovanie ,ubytovanie zabezpečené
Pracovná doba je od 7:00 do 19 :00 a od 19:00 do 7 :00 - dvojzmenný pracovný režim

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:
- vzdelanie SŠ, VŠ
- PRAX min. 1 rok
Cena: 912 EUR
Číslo inzerátu 56813