Opatrovateľka / Opatrovateľ

NÁPLŇ PRÁCE:
- vykonáva rannú a večernú hygienu
-prevenciou predchádza vzniku dekubitov
-podáva raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru a kŕmi klientov, pri ktorých je to potrebné
-pravidelné kúpanie klientov, osobnú hygienu
- prebaľuje inkontinentných klientov
-podľa potreby strihá nechty na rukách
-podľa potreby oholí klientov a ostrihá so strojčekom na vlasy
-MIESTO VÝKONU PRÁCE – Šelpice, Hrnčiarovce n/Parnou

PONÚKANÉ BENEFITY:
-základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
- príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny
-pravidelné zvyšovanie platu
-zabezpečovanie školení zamestnancom
-možnosť profesijného rastu na vedúceho smeny
-stravovanie ,ubytovanie zabezpečené
Pracovná doba je od 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00 (dvojzmenná prevádzka)

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:
- vzdelanie v odbore alebo opatrovateľský kurz, prax aspoň 6 mesiacov v odbore
Cena: 590 EUR
Číslo inzerátu 56811