Sociálny pracovník

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu: sociálny pracovník/pracovníčka

Miesto výkonu práce : Hrnčiarovce nad Parnou, Šelpice

Náplň práce :
- riadenie, koordinovanie, usmerňovanie a kontrola sociálno-zdravotnej starostlivosti
- vytváranie záujmovej činnosti seniorov, tvorba a vedenie individuálnych plánov
- kultúrno-výchovná a záujmová činnosť prijímateľov sociálnej služby
- vedenie odborného tímu v sociálnej službe

Ponúkané výhody :
- základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
- pravidelné zvyšovanie platu
- zabezpečovanie školení zamestnancom
- možnosť profesijného rastu na vedúceho zmeny
- stravovanie zabezpečené na pracovisku
+ zabezpečenie ubytovania

Pracovná doba : od 7:00 do 17:30 -krátky, dlhý týždeň

Požadované vzdelanie :
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca
Bez požiadavky na odbornú prax
Cena: 755 EUR
Číslo inzerátu 56810