Hledáme náborář'/ku

Hledáme náborářku pro pracovní a personální agenturu se sídlem v Liberci
Pracovní náplň:
Stěžejními úkoly na této pozici jsou:
-aktivní nábor uchazečů o práci (v oboru bezpečnostních služeb a úklidu)
-zajišťování inzerce (pracovní portály, sociální sítě)
-každodenní telefonická a osobní komunikace s uchazeči
-vkládání dat do interního systému
-vyhodnocování úspěšnosti
-pravidelná komunikuje s koordinátorem
Požadujeme :
-min. SŠ vzdělání
-znalost práce na PC – MS Office – Word, Excel
-zkušenosti v oblasti náborů a orientace v sociálních sítích velkou výhodou
-velmi dobré komunikační dovednosti
-zodpovědnost, spolehlivost, pracovní nasazení, flexibilita

Mzda dle dosavadních zkušeností a schopností

Informace: práce na HPP a dobré platové podmínky
Nástup ihned/dohodou.
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis. meilem job.koordinator@gmail.com
Další informace na tel.+420608140293
Cena: 100 EUR
Číslo inzerátu 55111

16.4.2018 | 8:29 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.