Zaujímavá ponuka opatrovania v Nemecku

Gäufelden – OPATROVANIE s nástupom od 17.04.2018 /na 1 -2 mesiace/s mierne pokročilou úrovňou NJ / NEFAJČIARKA /potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ/ odmena v závislosti od dĺžky turnusu/ 2950 eur (netto/2 mesiace)/BEZ nočného vstávania.

Do dedinky Gäufelden, ktorá patrí do okresu Böblingen a nachádza sa juhovýchodne od známeho mesta Stuttgart, hľadáme opatrovateľku k 55-ročnej pani (168 cm, 59 kg), ktorá býva v dome so záhradou spolu so svojím manželom a dcérou, ktorí si nevyžadujú starostlivosť. V domácnosti nechovajú žiadne domáce zvieratá a k dispozícií je aj auto. Pani ochorela minulý rok a preto teraz potrebuje pomoc a starostlivosť. Je priateľská, v minulosti športovala a hovorí viacerými jazykmi, niekedy ešte pracuje z domu. U opatrovateľky je vítaná aj znalosť angličtiny. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s balkónom a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia / Potreba ošetrovateľskej služby: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia. Domácnosť začne v priebehu dvoch týždňov navštevovať ošetrovateľská služba.

Diagnózy – Ochorenia: pacientka má následkom choroby (skleróza – ALS ) problémy s pohybom, chôdzou a čiastočne aj s rozprávaním. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť : pacientka má problémy s chôdzou a pohybom. Je potrebné byť jej oporou a pomáhať pri pohybe, vstávaní z postele, či presunoch na toaletu a tak predchádzať možným pádom, či úrazom. V domácnosti je k dispozícií rolátor, invalidný vozík, schodiskový výťah, pomôcky v kúpeľni a na toalete.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 17.04.2018

Odmena za vykonanú prácu:

1 mesiac: 1400 eur (netto) + príspevok na cestu od rodiny 150 eur = 1590 eur (netto)

6 týždňov: 1960 eur (netto) + príspevok na cestu od rodiny 150 eur = 2110 eur (netto).

2 mesiac: 2800 eur (netto) + príspevok na cestu od rodiny 150 eur = 2950 eur (netto).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní z postele a pohybe. Na starosti má taktiež bežné domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie – po dohovore. V domácnosti je k dispozícií auto. Pani je milej a priateľskej povahy, rada sleduje denné dianie a udržuje kontakt s priateľmi. Navštevuje rôzne terapie, či logopédiu. Je potrebné robiť jej spoločnosť, rozprávať sa s ňou, či hrať spoločenské hry. Ak to jej zdravotný stav dovolí ísť na prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 /nabor@vip-pflege.eu
Cena: 2 950 EUR
Číslo inzerátu 53055
Telefón: Zobrazit číslo

 

13.3.2018 | 13:17 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.