Ponuka opatrovania do Nemecka

Herxheim – OPATROVANIE s nástupom od 14.04.2018 /s pokročilou úrovňou Nemčiny / odmena 1340 eur (netto).

Do peknej dedinky Herxheim bei Landau, ktorá sa nachádza juhovýchodne od mesta Landau, v blízkosti francúzskych hraníc, hľadáme opatrovateľku k 80-ročnej pani (170 cm, 60 kg), ktorá býva sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou a pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia / Potreba ošetrovateľskej služby: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia. Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Diagnózy – Ochorenia: pacientka má vzhľadom na svoj vek ťažkosti s chôdzou, má osteoporózu, rakovinu a trpí príležitostnou inkontinenciou. Niekedy máva depresie. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť : pacientka je mobilná a pohybuje sa s pomocou rolátora. V domácnosti je k dispozícií polohovacia posteľ, schodiskový výťah a ďalšie pomôcky. Je potrebné byť jej oporou a pomáhať pri vstávaní z postele, či presunoch a tak predchádzať možným pádom, či úrazom.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 14.04.2018

Odmena za vykonanú prácu: 1280 eur (netto) + príspevok na cestu od agentúry = 1340 eur (netto).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní a vstávaní z postele. Pacientka je pri vstávaní nápomocná. Opatrovateľka má na starosti taktiež bežné domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Obchod sa nachádza v blízkosti domu. Je potrebné robiť pacientke spoločnosť, rozprávať sa s ňou, čítať, či hrať spoločenské hry. Ak to jej zdravotný stav dovolí ísť na prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 1 340 EUR
Číslo inzerátu 52971
Telefón: Zobrazit číslo

 

12.3.2018 | 15:11 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.