opatrovanie ležiaceho pacienta

Tannheim – ponuka opatrovania k LEŽIACEMU PACIENTOVI/s nástupom od 14.03.2018 / s dobrou úrovňou Nemčiny/ odmena 1545 eur (netto).

Do dedinky Tannheim, ktorá sa nachádza západne od veľkomesta Mníchov, hľadáme empatickú a skúsenú opatrovateľku k 90-ročnému pánovi (175 cm, 75 kg), ktorý býva v dome so záhradou spolu so svojou manželkou. Manželka je zdravotne v poriadku, je samostatná a nevyžaduje opateru. V domácnosti nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Internetové pripojenie sa pripravuje.

Stupeň ošetrenia/Potreba ošetrovateľskej služby: pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia a domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Diagnózy – Ochorenia: pacient je ležiaci, má problémy s dýchaním, vysokým krvným tlakom, má reumu, preležaniny a prekonal infarkt. Je inkontinentný a má zavedený katéter. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť : pacient je ležiaci, je potrebné ho polohovať. K dispozícií má invalidný vozík, polohovaciu posteľ, špeciálny matrac na dekubity, pomôcky na polohovanie a ďalšie. Pri presunoch potrebuje pomoc, je nutné byť mu oporou a tak predchádzať možným pádom, či úrazom.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: od 14.3.2018

Odmena za vykonanú prácu: 1350 eur (netto) + príspevok na cestu od agentúry + Veľkonočný bonus vo výške 135 eur = 1545 eur (netto).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o osobnú hygienu pacienta, pomoc pri presune, prezliekaní, jedle a polohovanie pacienta. Do náplne práce opatrovateľky patrí aj pomoc manželke pacienta pri varení a starostlivosti o domácnosť. Pacient ocení spoločnú zábavu, rozhovory, či čítanie.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 /nabor@vip-pflege.eu
Cena: 1 545 EUR
Číslo inzerátu 52835
Telefón: Zobrazit číslo

 

9.3.2018 | 12:15 | prehliadnuté 10 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.