Opatrovanie v Mníchove

Mníchov – JEDNODUCHÉ opatrovanie s nástupom ČÍM SKÔR / potrebná pokročilá úroveň nemčiny/ BEZ NOČNÉHO VSTÁVANIA/ odmena 1397 eur (netto).

Do hlavného mesta Bavorska Mníchov, ktoré je známe svojimi pamiatkami a kultúrou, hľadáme milú a priateľskú opatrovateľku k 76-ročnej pani (154cm, 70 kg), ktorá býva sama v byte a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou. Pripojenie na internet sa pripravuje.
Stupeň ošetrenia / Potreba ošetrovateľskej služby: pacientka nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia a preto domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Diagnózy – Ochorenia: pacientka trpí ľahkou, začínajúcou demenciou, má alzheimerovú chorobu, vysoký krvný tlak a občas trpí depresiami. Nočné vstávanie k pacientke nie je potrebné.

Pohyblivosť : pacientka je mobilná a pohybuje sa samostatne. Pri pohybe nevyužíva žiadne pomocné prostriedky.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: ČÍM SKÔR

Odmena za vykonanú prácu: 1180 eur (netto) + príspevok na cestu od agentúry + Veľkonočný bonus 157 eur = 1397 eur (netto).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti bežné domáce práce ako varenie, upratovanie, či nakupovanie. Obchod sa nachádza približne 5 minúť pešo od bytu. Pacientka je zatiaľ samostatná a nepotrebuje pomoc pri osobnej hygiene. Je potrebné jej robiť spoločnosť, rozprávať sa s ňou a sprevádzať ju k lekárovi. Ak to jej zdravotný stav dovolí, ocení prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 1 397 EUR
Číslo inzerátu 52750
Telefón: Zobrazit číslo

 

7.3.2018 | 12:56 | prehliadnuté 9 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.