Vodic MKD

Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť s významným postavením na celom dopravnom trhu Európy. Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície. Hľadáme profesionálnych vodičov kamiónu.
Náplň práce: - realizovanie prepráv v rámci EÚ, západná časť Európy, Taliansko, Nemecko, Francúzsko + Škandinávia.
Naše požiadavky: - živnostenský list - kvalifikačná karta vodiča - komunikatívna nemčina, príp.angličtina.
Osobnostné predpoklady a zručnosti: - radosť z jazdenia - serióznosť, spoľahlivosť - schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí - iniciatívnosť - lojalita.
Iné výhody: - najmodernejšia technika - veľmi dobré platové podmienky - istota pravidelného príjmu.
Životopisy a žiadosti posielajte emailom na: office@fluckinger.se alebo kontaktujte telefonicky pána Milana na čísle: 0046761365875 (hovorí po slovensky).
Číslo inzerátu 51226
Telefón: Zobrazit číslo