Obchodný zástupca v oblasti gastronómie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Spúšťame novú divíziu, na ktorú hľadáme šikovných a skúsených obchodníkov z oblasti gastronómie, ktorých úlohou by bolo zavedenie skvelého nového produktu na Slovenskom trhu pre menšie gastronomické podniky.

Čakajú na vás tieto úlohy:
• vyhľadávanie a akvizícia nových klientov
• starostlivosť o klientov
• prezentácia výrobku
• pravidelný obchodný reporting
. príprava a aktualizácia plánov predaja
• administratívne činnosti súvisiace s uzatvorením obchodného prípadu
• plnenie zadaného obchodného plánu
• monitoring konkurencie
. Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom
upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Upresnenie platových podmienok:
Bližšie informácie vám radi poskytneme na pohovore. Využite výhodu nadštandardného odmenenia, ktoré bude poskytnuté len pre prvých 3 obchodných zástupcov.
Iné výhody:
Ponúkame vám:
- Zázemie stabilnej spoločnosti s dobrým menom
- Skvelý pracovný kolektív
- Vysokú mieru samostatnosti
- Možnosť využitia výhod zavedenia nového produktu
- Možnosť uplatnenia nových nápadov

Benefity:
- Zamestnanecké zľavy
- Motivačné programy a súťaže

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
10.3.2018
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Ak ste sa v našej ponuke našli, spĺňate väčšinu požadovaných vlastností a znalostí, obchod je pre vás výzva a chcete si zarobiť peniaze, pošlite nám svoje CV na info @ egoline.sk
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené

Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Všeobecne požadované znalosti:
Ste našim ideálnym kandidátom a chceme sa s vami stretnúť, ak:

- Máte skúsenosti a prax v oblasti predaja produktov gastro
- Aj momentálne sa zaoberáte obchodom a rád/rada by ste si rozšírili svoj sortiment
- Rád/rada oslovujete nových klientov, nerobí vám problém dohodnúť si a absolvovať stretnutie a prezentáciu.
- Bez problémov komunikujete s ľuďmi, udržiavate dlhodobé obchodné vzťahy.
- Ste energický, cieľavedomý, zodpovedný a samostatný.
- Máte výborné organizačné schopnosti a time manažment, viete dotiahnuť veci do konca.
- Viete premýšľať komplexne a v súvislostiach, ste aktívny a otvorený v komunikácii.
- Zaujíma vás oblasť gastronómie a zdravého životného štýlu
- Máte vlastné auto

Vhodné pre absolventov:
Nie
Vodičský preukaz:
Skupina: B
Informácie o spoločnosti
Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť zaoberajúca sa už 14-ty rok predajom a distribúciou vysokokvalitných kuchynských výrobkov spúšťa novú divíziu na oslovenie novej cieľovej skupiny, ktorou sú menšie gastro podniky.
Oblasť pôsobenia:
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)
Adresa:
Ego*line s.r.o.
J. Kráľa 43/6
Šahy
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Karolína Kuraliová
Janka Kráľa 43/6, Šahy, 93601, Slovenská republika
Tel: 0908795964
Cena: 1 400 EUR
Číslo inzerátu 51165
Telefón: Zobrazit číslo