Opatrovanie v blízkosti Mníchova

Gauting – opatrovanie BLÍZKO MNÍCHOVA/s nástupom od 14.02.2018 /s pokročilou úrovňou NJ/ potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ/odmena 1510 eur (netto).
Do mestečka Gauting, ktoré sa nachádza na predmestí obľúbeného Mníchova, hľadáme spoľahlivú a priateľskú opatrovateľku k 84-ročnej pani (160 cm, 60 kg), ktorá býva v dome so záhradou spolu so svojim manželom. Pán sa pohybuje samostatne a nepotrebuje starostlivosť. V domácnosti nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu.

Stupeň ošetrenia / Potreba ošetrovateľskej služby: Pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia, ale domácnosť zatiaľ nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Diagnózy – Ochorenia: Pacientka je inkontinentná, má artrózu, kvôli čomu má problém s chôdzou. Taktiež má rakovinu a zavedený katéter. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť : Pacientka vie urobiť pár krokov aj samostatne, ale potrebuje, aby jej bola opatrovateľka nápomocná. Väčšinou sa pohybuje za pomoci rolátora. K dispozícií má aj invalidný vozík na prechádzky. Je potrebné byť jej oporou a tak predchádzať možným pádom, či úrazom.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: od 14.02.2018

Odmena za vykonanú prácu: 1450 eur (netto) + príspevok na cestu = 1510 eur (netto).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti bežné domáce práce ako varenie, upratovanie, nakupovanie, taktiež starostlivosť o osobnú hygienu pacientky, pomoc pri pohybe, presune na toaletu a prezliekaní. Kvôli artróze je potrebné pacientke dávať kompresné pančuchy. Pacientka ocení spoločnú zábavu, čítanie, rozhovory, či prechádzky ak to jej zdravotný stav dovolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 1 510 EUR
Číslo inzerátu 50931
Telefón: Zobrazit číslo

 

8.2.2018 | 13:27 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.