Stavbyvedúci s oprávnením

Hľadáme stavbyvedúceho s opravením.

Lokalita: Rača (Okres Bratislava III, Bratislavský kraj)
Pracovná oblasť: Priemysel - Stavebníctvo
Typ pracovného úväzku: Práca na dohodu

Náplň práce:
koordinácia a riadenie komplet celej stavby
súčinnosť pri príprave a dodržiavaní časových plánov projektu
samostatné riadenie a realizácia montážnych prác a skúšok
participácia na príprave a spracovaní projektovej dokumentácie
vedenie a riadenie pracovných tímov
koordinácia subdodávateľov
vedenie administratívnej agendy /stavebno - montážnej dokumentácie/ v centrále spoločnosti v Bratislave
iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požadujeme:
min. 3-5 ročná prax v obore (polyfunkčné objekty)
Vzdelanie v odbore - stavebné
Vodičský preukaz - B

Ponúkame:
motivujúce platové ohodnotenie
flexibilná pracovná doba
bohatý sociálny program
služobný automobil
príspevky na stravu a sporenie v III. pilieri
Cena: 1 800 EUR
Číslo inzerátu 48512
Telefón: Zobrazit číslo