OBCHODNÝ ZÁSTUPCA– predaj kníh pre MŠ a ZŠ

EDUCA PRINT s.r.o. súrne hľadá šikovných obchodných zástupcov zo Slovenska i Českej republiky.
Máš vysoké ciele? Hľadáš stabilnú prácu? Chceš byť pánom svojho času, pracovať v mieste svojho bydliska, dobre zarábať a podieľať sa na vzdelávaní našich detí? Potom patrí naša ponuka práve Teba.
Dnes pošli životopis, zajtra pracuj a zarábaj.

Náplň práce:
Komunikácia s riaditeľmi a učiteľmi MŠ a ZŠ. Prezentácia a distribúcia publikácií pomocou ktorých sa deti učia hravou formou.

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Ponúkame:
- motivujúci príjem od 1000€
- pracovné pohovory cez skype
- možnosť pracovať v rámci Vášho regiónu
- stabilnú dlhodobú prácu (stále nové tituly počas celého roka)
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť podieľať sa na rozširovaní vedomostí našich detí
- jazykovo zdatní uchádzači z pohraničných oblastí môžu svoje obchody rozšíriť aj do Maďarska, Poľska, ...(máme publikácie v rôznych jazykoch)

Požadujeme:
Komunikačné a obchodné zručnosti, inteligentné vystupovanie, spoľahlivosť a cieľavedomosť, samostatnosť.
K výkonu práce je nutné vlastné auto
V prípade záujmu pošlite životopis na educaprint.kotrckova@centrum.sk Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov. Personálny pohovor bude cez skype

Stručná charakteristika spoločnosti
EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník).
Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími...
Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Kontakt:
Personálny zástupca: Kotrčková,
E-mail: educaprint.kotrckova@centrum.sk ,
Cena: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 46007