Chceš začať nanovo a v Brne? Ponúkame prácu + ubyt

Prijmeme šikovných operátorov/ky do medzinárodnej spoločnosti patriacej k popredným výrobcom káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- výroba káblov a vodičových zväzkov pre automobilový priemysel
- obsluha jednoduchých strojov a zariadení na ich výrobu

Ponúkame:
- mzda 80 - 91 Kč/hod v čistom
- týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč
- dochádzkový bonus vo výške 1 800 Kč
- stabilné zamestnanie v modernej výrobnej spoločnosti
- náklady na cestu so SR v plnej výške preplatené
- ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na ubytovanie v súkromí vo výške 3 000 Kč osoba/ mesiac
- príspevok na stravu a dopravu
- príplatky za nadčasy

Požadujeme:
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť PC (základy)
- Zdravotná spôsobilosť

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na + 421 949 498 384 alebo prostrednéctvom e-mailu na kubackova@jobs4joy.cz
Číslo inzerátu 42379
Telefón: Zobrazit číslo