Dlhodobá práca pre 20 elektrikárov v Nemecku

Pre našich silných partnerov hľadáme skupinu šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál do konca roka 2018. Práce sa vykonávajú v skupinách vždy podľa denného plánu a poriadku. Miesto práce - stredné Nemecko. Nástup od:11.09.2017

Popis pracovnej pozície:
Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
Osadenie káblov a zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov
Elektroinštalácia budov a firiem
Operatívne riešenie vzniknutých problémov

Ponuka:
mzda 13,20 € NETTO pri znalosti nemeckého jazyka B1
mzda 12,20 € NETTO pri znalosti jazyka A1-A2
ubytovanie hradené zamestnávateľom
týždenné zálohy
možnosť pracovať nadčasy
pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
platba daní a sociálnych príspevkov
zamestnávateľom
rodinné prídavky na dieťa
nárok na dovolenku
ročne 1-2 krát hradia pracovný odev
možnosť pracovať na turnusy, po dohode so
veľmi dobrá podpora od nášho tímu

POZOR! Ako pomoc pri rozhodovaní Vám ponúkneme 350Eur prémiu k prvej výplate – ak ste už zamestnaný v Nemecku alebo v Rakúsku a uvažujete o zmene zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca:

komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
ukončené odborné vzdelanie – elektrikár,
elektrotechnik, elektromontér alebo
elektromechanik
prax v odbore min 2 roky
vlastné auto, pri dvojici stačí ked má jedna
osoba
samostatná práca
spoľahlivosť,zodpovednosť, schopnosť tímovej
spolupráce

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky! Prosíme v prípade záujmu o pozíciu pošlite nám čo najdetailnejšie životopisy, z ktorých vyplýva, akými prácami ste boli poverení vo svojich doterajších pracovných pomeroch.

mail:info@prestigework.eu
Telefon + 421 950 654 464
Číslo inzerátu 39750
Telefón: Zobrazit číslo