Karuselár

Obrábanie kovov, za Vami osobne vyrokovanú cenu.

Si CNC obrábač kovov – karuselár a máš prax minimálne 3 roky? Ak zároveň spĺňaš naše požiadavky na tuto pozíciu, Volaj! Všetky podmienky, HLAVNE PLATOVÉ, si vyjednáš priamo s majiteľom firmy. Možnosť náborového príspevku 1 500 €. Odborníkov si vieme oceniť! Pracovať je možné na živnosť, alebo TPP. Nástup možný ihneď, alebo dohodou. Práca je na týchto konkrétnych strojoch: SKD 50/53 CNC – Sinumerik 840 Di – Siemens Rafamet KHC 320/350 Sinumerik 840 Di – Siemens. Požiadavka k obsluhe stroja, znalosť a skúsenosť s riadiacim systémom Sinumerik. Treba si vedieť stanoviť vhodné technické postupy v spolupráci s majstrom. Vedieť a ovládať: - základné programovanie v systéme Sinumerik. - zoradenie obrábacieho centra, kontrola správneho nastavenia, čítanie výkresov, práca s meradlami,
- práca so žeriavom, manipulácia s veľkými obrobkami, skúsenosti s malosériovou výrobou.
- Predpokladáme strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, prípadne mechanik nastavovač, mechanik NC/CNC strojov, alebo príbuzné odbory. Nie je však podmienkou ak je viac ročná prax. Vyžadujeme dodržiavanie smerníc BOZP. Ponúkame: ubytovanie hotelového typu, závodné stravovanie, všetky štandardné benefity.
Smeny: ranná, poobedná. Možnosť nadčasov, možnosť práce na turnusy.
Životopis môžete zaslať na personalistu: kusy.vladimir@gmail.com, prípadne volať aj cez víkend na: 00421 903 458 819
Mzda: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 138605

 

15.9.2023 | 20:14 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.