zámočník-zvárač 135, základný kurz

Hľadáme k dlhodobej spolupráci zámočníkov- zváračov (135, stačí základný kurz s praxou aspom 2 roky) k výrobe kontajnerov. Ponúkame prácu na Slovensku. Pracovnou náplňou je skladanie komponentov(aj do prípravkou) podľa výkresov, následné ustavenie, naheftovanie, nastehovanie a zavarenie. Pracovať je možné aj na smeny, príp. soboty a nedele, podľa dohody. Mesačne sa dá odpracovať 200 a viac hodín.
Požadujeme: živnosť, schopnosť čítať tech. výkresy, heftovať, stehovať a následne zvárať. Ponúkame: 2400 eur/mesačne/splatnosť faktúr 12 dní, zálohy podľa potreby. Možnosť pracovať na turnusy. Platené ubytovanie. Nástup podľa dohody. Nástup možný ihneď po pohovore. Miesto výkonu práce-Topoľčany
kontakt: mail: kusy.vladimir@gmail.com
tel: +421 903 458819
Mzda: 2 400 EUR
Číslo inzerátu 138604

 

15.9.2023 | 20:12 | prehliadnuté 12 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.