Opatrovateľ/ka v DSS

Opatrovateľ/ka v DSS
Náplň práce:
Náplň práce: opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách.
Požadované vzdelanie: - nižšie stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, - úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
- minimálne požadované vzdelanie: akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín, v zmysle zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách.
Zručnosti, schopnosti: - schopnosť prívetivej komunikácie a jednania s ľuďmi
Osobnostné predpoklady: - spoľahlivosť, komunikatívnosť, vnútorná stabilita, trpezlivosť, asertivita
Plat: 1250 (brutto)
Kontaktná osoba: Mgr. Margita Čunderlíková
tel. 048/413 68 78
email: dom.matky.terezy@gmail.com
Mzda: 1 250 EUR
Číslo inzerátu 137890

 

10.8.2023 | 15:51 | prehliadnuté 46 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.