Opatrovanie, výskumná činnosť a písanie prác

Milý čitateľ,

ponúkam svoje širšie pracovné skúsenosti na najbližšie mesiace v tomto roku. Hľadám si brigádu, prácu na dohodu, príležitostnú výpomoc a to v:

- opatrovateľských službách: mám 2 roky praxe, miesto Košice, starostlivosť o imobilného/mobilného klienta, max. 5 hodín denne, môžem aj víkendy, prípadne prísť na 2 hodiny ráno počas toalety a neskôr počas dňa apod. (vec dohody), mojou jedinou prosbou je nevariť (samozrejme, zohriať jedlo, pripraviť čaje, kávu, pudingy áno), mojou väčšou výhodou je komunikácia nielen s mentálne zdravými ľuďmi, skôr som vhodná pre sociálne potreby človeka (sprievod, komunikácia, podpora socializácie), viem sa však postarať aj o základné potreby imobilného človeka

- výskumnej oblasti: zahŕňa prácu na pozícii laboranta (3 roky praxe), výskumný pracovník v rámci dočasného projektu (stáž)

- príprave textu: z oblasti zdravotníctva, medicíny a prírodných vied (biológia), teda seminárne a bakalárske práce (z vyšších stupňov vzdelania nie!, v zásade už by ich mal študent vedieť samostatne napísať), konzultácie a pomoc pri písaní odborného textu, úprava gramatických a estetických chýb

Ak potrebujete pomoc v týchto oblastiach, napíšte mi, prosím, na český mail: mysiarka@centrum.cz.

Ďakujem.
Mzda: 300 EUR
Číslo inzerátu 137810

 

7.8.2023 | 12:49 | prehliadnuté 63 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.