Regionálny projektový manažér

Nastali časy, kedy fotovoltaika, tepelné čerpadlá, či chladenie v domoch je už skoro samozrejmosťou. Vzhľadom na ceny energií, vývoj na trhu, zmeny počasia, domácnosti vyhľadávajú naše produkty ešte viac ako predtým.

Sme stabilná spoločnosť, na trhu s vykurovaním a chladením fungujeme už viac ako 11 rokov. Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovanie v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí vidia, že za našou prácou je spokojnosť, hodnoty ako rodina, či spravodlivosť, chcú pracovať v profesionálnych službách v TZB (technické zabezpečenie budov). S-Line Systems, s. r. o., dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Rozrastáme sa !

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať nových a zaujímavých ľudí, toto je práca pre Vás.

Potrebujeme medzi seba posilu do oblasti obchodu, ktorá vie dobre komunikovať s ľuďmi, vie uzatvárať obchod a má technické zmýšľanie.
Ide o funkciu, kde Vám zveríme zodpovednosť za región v oblasti obchodu.

Vašou výhradnou úlohou bude:
-Aktívne vyhľadávať a jednianie, so stavebnými firmami, investormi, architektami a projektantami, tak by ste získavali objednávky na predaj produktov a služieb S-Line Systems

Máme vytvorené, vyskúšané úspešné postupy, ktoré nám fungujú. Chceme, aby ste sa vzdelávali v našom segmente, aby ste mali výborný prehľad o vykurovacích a chladiacich systémoch, aby ste vedeli dobre poradiť ľuďom, ktorí stavajú domy, alebo majú záujem o nejakú z našich služieb či produktov.

Mali by ste si vedieť efektívne dohodnúť stretnutie a viesť obchodný rozhovor, následne budete komunikovať so záujemcami. Dávate naceniť predbežný záujem na firmu a potom odkomunikujete všetko potrebné tak, aby prišla objednávka od zákazníka.

Chceme od Vás, aby ste zbierali a vytvárali databázu záujemcov so všetkými potrebnými informáciami o stavbe a samozrejme, aby ste zodpovedali všetky otázky a zvládli námietky.

Odmeňovaný/á budete na základe výkonu - z tržby.
Neposkytujeme žiadný fixný plat, na druhej strane nemáme stanovenú maximálnu hranicu zárobku. Pokojne u nás môžete mať toľko, koľko potrebujete, či koľko chcete...

Na firmu stačí, keď prídete aspoň raz za mesiac, 1x týždne sa zúčastníte online porady.

Na začiatku je potrebné absolvovať v Žiline školenia (cca 3 dni), resp. neskôr u dodávateľov na rôznych miestach, hlavne na Slovensku.

Chceme sa na Vás spoľahnúť, nemáme potrebu stáť človeku za chrbtom a kontrolovať ho. Vieme, že ľudia chcú vytvárať hodnoty, pomáhať iným, že potrebujú dostať priestor a uznanie.

Zároveň si uvedomujeme, že firmu netvoria autá a stroje, ale práve ľudia v nej. Chceme sa neustále zlepšovať, budeme radi, ak budete toho súčasťou. Od každého človeka vyžadujeme, aby sa vzdelával a posúval vpred.

Pokiaľ Vám táto práca pôjde od ruky, budete sa v nej cítiť "ako doma" a budete mať chuť prevziať viac zodpovednosti, u nás na to máte.

Predpokladom pre túto prácu je:
-vlastný automobil,
-živnostenský list,
-schopnosť učiť sa a rozvíjať sa,
-cestovať,
-byť nadšený pre produkt.

Tešíme sa na Vás :)

Zamestnanecké výhody, benefity
Odborno-technické vzdelávanie, odmeňovanie na výkon, kolektív ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú.
Pokiaľ túto prácu viete robiť, máte možnosť okamžite prebrať zodpovednosť. Máte možnosť kariérne rásť a napĺňať svoje talenty
Zľava na nákup produktov a na služby firmy.
Budujeme hodnoty a domovy, chceme viac než len dodať rúru, či kolektor.
Chceme, aby ľudia vedeli, že nám ide o ich dobro a príjemné bývanie. Hodnoty sú nastavené vyššie než len so zameraním na zisk. Veríme, že len dobré referencie dokážu dlhodobo prinášať firme úspech a rast.

Informácie o výberovom konaní
Pošlite svoje CV a dôvod, prečo ste sa rozhodli reagovať na náš inzerát na kariera@slinesystems.sk. Príďte sa na nás pozrieť, nehryzieme :) Chceme však odradiť flákačov, radšej sa nehláste. Máme dobrý kolektív, tešíme sa na každé dobré srdce, čo chce pomáhať :) Ozývame sa všetkým uchádzačom.

Požiadavky
-stredoškolské s maturitou
-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
-vysokoškolské I. stupňa
-vysokoškolské II. stupňa
-vzdelanie v odbore - Stavebníctvo,TZB (technické zabezpečenie budov), Obchod

Ostatné znalosti
-Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
-Počet rokov praxe - 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- obchodné zručnosti
- spoľahlivosť
- motivácia a schopnosť sa zmenežovať pri práci z domu a v regióne
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- solventnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Sme stabilná spoločnosť, na trhu s vykurovaním a chladením fungujeme už viac ako 11 rokov. Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovanie v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v profesionálnych službách v TZB (technické zabezpečenie budov). S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Kontaktná osoba: Stanislav Jakubjak
Tel.: +4219404081215
E-mail: kariera@slinesystems.sk
Mzda: 3 000 EUR
Číslo inzerátu 137601

 

27.7.2023 | 17:44 | prehliadnuté 56 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.