Projektový manažér

Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovania v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí vidia, že za našou prácou je spokojnosť, hodnoty ako rodina, či spravodlivosť.

Rozrastáme sa :)

Vašou úlohou je v prvom rade obhliadka stavby, kde sa chystáme realizovať projekty v oblasti vykurovania, chladenia.
Čiže dostanete podklady a vyrážate na stavbu. Musíte mať poriadne naštudovaný projekt a technický výkres, aby ste vedeli, čo sa má realizovať.

Tam je veľmi dôležité, aby ste správne komunikačne so všetkými zúčastnenými vytvorili jasný koncept toho, čo sa bude realizovať u daného investora (či chce stropné chladenie, či budeme robiť tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, klimatizáciu, a pod.)
Beriete so sebou katalóg, meracie zariadenia, technické listy produktov a mali by ste priamo na mieste ad hoc poriešiť prípadné zmeny oproti prvotnému dopytu od investora.

Budete pracovať s montérmi, s rôznymi typmi profesistov. Našimi investori sú ľudia, ktorí si chcú postaviť dom, alebo sú to rôzne firmy, veľké budovy rôznych výmerí.

Mali by ste mať prehľad o informáciách od obchodníka, rozpočtára, vedúceho skladu aj od nákupcu a všetkých skoordinovať spolu s profesistami a investorom, aby bola dodávka služieb a produktov realizovaná vo vopred stanovenom čase.

Je to pracovná pozícia vhodná hlavne pre tých, ktorí majú skúsenosti v danom odbore s koordináciou a riadením projektov, či už ste bývalý montér, strojový technik, energetik, strojár, stavebník a máte chuť zmeniť momentálnu prácu za niečo tvorivé, kde máte možnosť prebrať projekt a realizovať ho až do zdarného konca.

Vaša pláca sa bude odvíjať od zrealizovaných projektov dodaných včas.
Odmeňujeme spravodlivo na výkon a chceme , aby ste zarábali priamo úmerne k vašim schopnostiam vytvoriť poriadok a udržať správny sled a informovanosť všetkých strán.

Zamestnanecké výhody, benefity
Odborno-technické vzdelávanie, odmeňovanie na výkon, kolektív ľudí, ktorí si navzájom pomáhajú.
Pokiaľ túto prácu viete robiť, máte možnosť okamžite prebrať zodpovednosť. Máte možnosť kariérne rásť a napĺňať svoje talenty
Zľava na nákup produktov a na služby firmy.
Budujeme hodnoty a domovy, chceme viac než len dodať rúru, či kolektor.
Chceme, aby ľudia vedeli, že nám ide o ich dobro a príjemné bývanie. Hodnoty sú nastavené vyššie než len so zameraním na zisk. Veríme, že len dobré referencie dokážu dlhodobo prinášať firme úspech a rast.

Informácie o výberovom konaní
Pošlite svoje CV a dôvod, prečo ste sa rozhodli reagovať na náš inzerát na kariera@slinesystems.sk. Ozývame sa všetkým uchádzačom.
Tešíme sa na vás:)

Požiadavky
-stredoškolské s maturitou
-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
-vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
-vzdelanie v odbore - strojarina, stavebníctvo, energie

Ostatné znalosti
-Microsoft Excel - Pokročilý
-AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz - B

Počet rokov praxe - min. 5 rokov

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť
- odbornosť
- priestorové videnie/ predstavivosť
- "otcovská ruka", aby vedel chlapov udržať
- výborná komunikácia
- ak máte za sebou nejaké kurzy, školenia (protipožiarna ochrana, elektrikár, vodár, chladiar a pod) veľká výhoda

Stručná charakteristika spoločnosti
Sme stabilná spoločnosť, na trhu s vykurovaním a chladením fungujeme už viac ako 11 rokov. Našim cieľom je vytvárať krásne a príjemné prostredie na bývanie a prácu. Poskytujeme služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovanie v rámci celej SR. Máme množstvo cieľov a víziu, ktorú chceme napĺňať. Preto potrebujeme pomoc šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v profesionálnych službách v TZB (technické zabezpečenie budov). S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Kontaktná osoba: Stanislav Jakubjak
Tel.: +421904081215
E-mail: kariera@slinesystems.sk
Mzda: 1 050 EUR
Číslo inzerátu 137600

 

27.7.2023 | 17:11 | prehliadnuté 69 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.