Ponúkam tvorbu webstránok za rozumnú cenu

Dobrý deň, ponúkam Vám vytvorenie novej modernej webstránky priamo na Vašu mieru.

Tvorím webstránky, ktoré Vám pomôžu pri podnikaní prezentovať Vašu spoločnosť, Vašu prácu, služby alebo výrobky. Umožnia Vaším novým, ale aj súčasným zákazníkom pozrieť si portfólio Vašej práce, a tak sa ľahšie rozhodnúť pre spoluprácu s Vami.

Programujem podľa potreby zákazníkov jednoduché One-page stránky, ale aj zložité webstránky. Pri každom projekte sa snažím, aby stránka bola prehľadná, zrozumiteľná a pre zákazníka jednoduchá na čítanie. Responzívny dizajn jej umožní zobrazovať sa nielen na počítačoch, ale aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Cena za tvorbu webstránky je dohodou. Mojou snahou je, aby bola rozumná a primeraná rozsahu vytvorenej stránky.

Ak máte záujem, neváhajte ma kontaktovať, spolu si prejdeme Vaše požiadavky na webstránku a dohodneme ďalší postup. Teším sa na spoluprácu.
Mzda: 200 EUR
Číslo inzerátu 132671

 

29.1.2023 | 0:25 | prehliadnuté 24 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.