Möbeltischler, Möbelmonteure gesucht

Wir bieten:
•Jahresanstellung in Österreich
•Anlern- und Weiterbildungsmöglichkeiten
•Gute Entlohnung
•13., 14. Monatslohn
•Unterkunft für 4 Monaten

Aufgaben:
•Montage von Küchen
•Montage von Möbeln (Schiebetürschränke, Bett, Tisch, Gardrobe usw)
•Möbellieferung

Wir erwarten:
•Deutschkenntnisse (min A2)
•B Führerschein, C von Vorteil
•Leumundszeugnis

Bewerbungen an
-+36300921848
-bewerbung@jomelo.hu
Mzda: 0 EUR
Číslo inzerátu 132449

 

23.1.2023 | 15:16 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.