CNC obrábač kovov, karuselár, horizontkár

Firma Matramont,s.r.o. hľadá k dlhodobej spolupráci pracovníkov k obsluhe karuselov a to živnostníkov, ako aj pracovníkov na trvalý pracovný pomer.
Práca sa vykonáva na týchto konkrétnych strojoch: SKD 50/53 CNC – Sinumerik 840 Di – Siemens,
Rafamet KHC 320/350 – Sinumerik 840 Di – Siemens
Je možnosť pracovať aj ako živnostník. Nástupná hodinovka je 14 €/hod. Po otestovaní a vzájomnej spokojnosti, vieme ešte s cenou pracovať. Práca sa vykonáva v regióne Topoľčany. Nástup možný ihneď po pracovnom pohovore a oboznámení sa s pracovným prostredím. V prípade potreby je tu možnosť aj ubytovania v novovybudovanej podnikovej ubytovni, jedno a max dvoj lôžkové izby s vlastnou sprchou a WC, hneď vedľa závodu, živnostník si ho hradí sám. 8 €/noc.Splatnosť faktúr je 20 dní. Možnosť pracovať nadčasy aj turnusový spôsob prác. K dispozícii je aj možnosť závodného stravovania.

Bližšie informácie a kontakt: kusy.vladimir@gmail.com
Mobil: 00421903458819
Mzda: 14 EUR
Číslo inzerátu 131809

 

4.1.2023 | 10:29 | prehliadnuté 42 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.