Administratívna práca cez internet

Hľadáme šikovných, komunikatívnych a hlavne pracovitých ľudí do našej firmy v Košiciach na administratívne pozície s flexibilným pracovným časom.
Práca vhodná popri zamestnaní na 3 hod. denne, možnosť zarobiť si 400€/týž. alebo až 1000€ / mes. aj viac, podľa vašej šikovnosti. Práca vhodná pre študentov nad 18+, mamičky na MD, ale aj pre dôchodcov. Pracujte nielen z kancelárie, ale aj z pohodlia domova. Jedná sa o rôzne druhy jednoduchej administratívnej činnosti, možnosť kariérneho postupu a bezplatné zaškolenie. Žiadna prax ani cudzí jazyk nie sú potrebné.
Nejedná sa o žiadne investovanie bitcoinov, kryptomien ani nič podobné!!!!!!! Chceš si prilepšiť takto pred Vianocami? V tom prípade ma kontaktuj e-mailom pre vážny záujem.
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 131405

 

10.12.2022 | 12:33 | prehliadnuté 92 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.