Vodič nákladného vozidla

Príjmem do TPP vodiča nákladného vozidla.
Miesto výkonu práce: Poprad
Náplň práce,právomoci a zodpovednosti
-rozvoz tovaru klientom spoločnosti
-nakládky (v depe) a vykládky tovaru (u zákazníka)
-práca s hotovosťou alebo e-kasou
-komunikácia s klientom
-zodpovednosť za zverené vozidlo

Požiadavky na zamestnanca:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• stredoškolské bez maturity
• vodičský preukaz C
• platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do digitálneho tachografu
• KVALIFIKAČNÁ KARTA VODIČA/školenie vodičov
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita

Viac info po telefóne: +421 948 436 531
Mzda: 1 000 EUR
Číslo inzerátu 130911