OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - automotiv.

Náplň práce:
• práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
• kompletace dílů (automobilových dveří)
• práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
• 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

Požadujeme:
• manuální zručnost, fyzická zdatnost
• samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• Výhodné platové podmínky 5,70 EUR/hod + 10% výkonnostní prémie + 13,5 % docházkový bonus. Základní mzda 820,15 EUR + příplatky, reálné výdělky kolem 1.200 Eur /měsíc.
• Možnost ubytování 1 Euro/noc. Závodní stravování v nové jídelně
• Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
- místo výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR
• autobusová doprava firemní autobusem zajištěna
• nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle +420 604 142 829, + 421 948 846 222
Mzda: 1 200 EUR
Číslo inzerátu 130882

23.11.2022 | 10:27 | prehliadnuté 24 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.