Montáž plynových a elektrických kotlov, Skalica

Náplň práce:
• Montáž plynových a elektrických kotlov
• Výroba na montážní lince
Požadujeme:
• Manuální zručnost
• Fyzická zdatnost
• Samostatnost
• Práce vhodná i pro absolventy
• Práce na 3 směny
Nabízíme:
• práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
• mzda 780 EUR/měsíc brutto + odměny
• docházkový bonus 10%
• stravenky v hodnote 3, 83 EUR/směna
• příplatek za sobotu 20 EUR
• příplatek za nedeli 27 EUR
• UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ – 1 EUR/noc
• Místo výkonu práce Skalica, SR

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
telefonicky na čísle +421 948 846 222
Své životopisy zasílejte na e-mail: info@amikov.com
Mzda: 860 EUR
Číslo inzerátu 130879

23.11.2022 | 9:43 | prehliadnuté 26 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.