Recepcia - Aupark Tower

Pracovná náplň:
- pozícia Guard - recepcií vo vestibule

Požiadavky:
- nie je potrebný POS

- čistý odpis registra trestov

- zdravotná spôsobilosť

- záujemca z Bratislavy a blízkeho okolia je výhodou

Zmeny:
- Pondelok až Piatok

- od: 7:00 hod - do: 18:00 hod

Nástup:
- ihneď

Hodinová mzda:
- 4,50 € /netto /hod

Pracovný pomer:
- Trvalí pracovný pomer

Miesto výkonu práce:
- Einsteinova 3541/24, 851 01 Bratislava, Petržalka

Benefity:
- priateľský kolektív

- príjemné prostredie

- možnosť kariérneho rastu
Mzda: 4 EUR
Číslo inzerátu 128956

 

22.9.2022 | 11:40 | prehliadnuté 14 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.