Holandsko - skladník/kontrolór kvality, vodič VZV

Mzda:
• 11,60EUR/hod

Náplň práce:

Skladník/Kontrolór kvality:

• Kontrolovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich produktov
• Triedenie a registrácia produktov podľa noriem
• Hlásenie zistených problémov

Vodič na VZV:

• Správna distribúcia produktov v sklade
• Staranie sa o VZV
• Vypomáhanie s počítaním a kontrolovaním zásob v sklade
Zamestnanecké výhody:

• Týždenné vyplácanie
• Možnosť ubytovania
• Zabezpečená doprava z ubytovania do práce
• Práca v blízkosti ubytovania
• Príplatky za nadčasy, nočné a víkendy

Požiadavky:

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Kontaktujte nás cez správu, email - jobs@kentexpersonnel.co.uk alebo na telefónnom čísle + 421 947 940 864
Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!
Mzda: 12 EUR
Číslo inzerátu 125636