Hľadáme šikovného obchodného zástupcu

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu do tímu jedného z popredných predajcov magnetov a magnetických materiálov v SR.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- PREDAJ a podpora v rámci sortimentu
- vybavovanie objednávok

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnej a zabehnutej spoločnosti
- možnosť zaujímavého kariérneho rastu
- kompletné zaškolenie do sortimentu

Požiadavky na zamestnanca:
- vzdelanie stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. stupňa
- vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- anglický jazyk slovom aj písmom na pokročilej úrovni
- nemecký jazyk výhodou
- technicky zdatná osoba
- perfektné komunikačné schopnosti
- pracovitosť, dochvíľnosť

Inzerujúca spoločnosť:
Patríme medzi lídrov na trhu v oblasti magnetických materiálov a magnetických systémov akéhokoľvek druhu či funkčnosti. Sme úspešná a stabilná spoločnosť založená v Trenčíne a pôsobíme na slovenskom a českom trhu už od roku 2009.

Kontak: Životopis zasielajte na e-mail: sales@rezz.sk

Mzda: 900 eur brutto/ mesiac + zaujímavé provízie z predaja
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: Ihneď
Mzda: 0 EUR
Číslo inzerátu 124154