Sestra intenzivna starostlovost Švajčiarsko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sestra špecialistka v intenzívnej ošetrovateľskej starostlivosti o dospelých poskytuje samostatnú ošetrovateľskú starostlivosť a zaoberá sa intenzívnym sledovaním, ošetrovaním a liečením náhlych stavov a stavov ohrozujúcich život dospelých pacientov metódou ošetrovateľského procesu.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- profesionála práca.
- práca 5 dní v týždni.
- vysoké finančné ohodnotenie.
- pekné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
sestra so špecializáciou v odbore intenzívnej medicíny

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ukončené vzdelanie v odbore Dip.zdravotná sestra/všeobecná zdravotná sestra
so špecializáciou v odbore intenzívnej medicíny.
- flexibilita a chuť pracovať v novom prostredí a novej kultúre.
- lojalita a tímový duch.
- ideálny vek medzi 20-40 rokov.
- Nj.úroveň B2.

Kontaktná osoba: Mag. phil. Karol Decsi, PhD.
Tel.: +421917817196
Mzda: 5 000 EUR
Číslo inzerátu 119227