Zarábaj jednoducho a efektívne

Zdravím 😁

Moje meno je Zuzana, som mamička na materskej dovolenke, a pracujem ako networker pod záštitou spoločnosti BE..
Rada by som Ti teda predstavila ako u nás môžeš zarobiť.

Sme technologická spoločnosť, učíme ľudí zručnosť, a to ako si môžu zarábať online. Máme vlastný ekosystém platform ktoré Ti zarábajú priamo z telefónu alebo PC.

Niesme ako väčšina MLM spoločností, pretože naším produktom sú vedomosti, a keď sa u nás naučíte zarábať, už Vám to nikdy nik nevezme, a môžete to využívať po zbytok života. Na trhu sme zatiaľ bezkonkurenčná spoločnosť/akadémia. U nás môžete zarábať v 3 najziskovejších odvetviach, na svete.

Je toho veľa čo by som mohla napísať, no radšej by som to vysvetlila na súkromnej prezentácii, pretože povedzme si otvorene, seriózny biznis sa pár vetami opísať nedá a mi máme kopu toho čo ponúknuť. Takže budem sa tešiť na vašu spätnú väzbu (ÁNO/NIE) emailom alebo na fb: Sjuzi Giertlová . Želám ešte krásny deň
Mzda: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 114988

 

4.10.2021 | 17:34 | prehliadnuté 48 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.