Práca na doma (posielanie e-mailov)

Dobrý deň, ponúkame sofistikovanú prácu na doma ktorá sa týka odosielania e-mailov (affiliate). Táto práca je vhodná pre študentov, mamičky na materskej, bežných ľudí ale aj pre dôchodcov.

Čo je vašou náplňou práce?
Náplňou práce je odosielanie vášho vlastného aktivačného kódu spolu s webovou stránkou na určité e-maily ktoré príjmete.

Od kedy do kedy sa pracuje a koľko e-mailov je potrebné spraviť?
Zoznam e-mailov na ktoré musíte odoslať váš aktivačný kód spolu s webovou stránkou dostávate od pondelka do piatku na váš e-mail. Za deň je potrebné odoslať v priemere 15 e-mailov.

Aká je finančná odmena?
Za každý odoslaný e-mail získavate províziu vo výške 2,00€ To znamená, že keď odošlete za deň v priemere 15 e-mailov tak za deň ste v profite od 25€ až do 30€. Týmto spôsobom si dokážete za mesiac privyrobiť slušné peniaze 🙂

Ak vás ponuka oslovila, napíšte na email. Tešíme sa na vás!
Mzda: 850 EUR
Číslo inzerátu 112782

 

14.8.2021 | 0:27 | prehliadnuté 57 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.