Riadiaci manažér

Náplň práce:

Do rozrastajúceho teamu hľadáme uchádzačov na pozíciu riadiaci manažér kt. bude riadiť skupinku ľudí. Po zaškolení si môžu vytvoriť ďalšiu skupinku ľudí ale zo svojho okolia známych a priateľov, rodiny aby nepracovali s cudzími osobami
Flexibilný pracovný čas.max 4-6h

Druh pracovného pomeru :hlavný pracovný pomer ,vedľajší pracovný pomer, brigáda

Ponúkaný plat 2000Eur

Miesto práce

Trnava, Bratislava,

Termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa SŠ.,VŠ, mamičky na MD, RD, invalidný dôchodca

Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou

Ďalšie požiadavky na pracovníka:

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.

Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, flexibilita, ochota opustiť svoju komfortnú zónu, empatia, bezúhonný, rad pracuje s ľuďmi

Ved ako sa hovorí:
„Najmi si tých najlepších. Nič nemôže vedúcemu pracovníkovi pomôcť viacej ako talentovaný riadiaci tím.“
Mzda: 2 000 EUR
Číslo inzerátu 109841