Hľadáme administratívnu pracovníčku

Autorizovaný spracovateľ starých vozidiel Autovrakovisko Autolaluch Horná Kráľová, hľadá flexibilnú, spoľahlivú pani, alebo slečnu na pozíciu administratívna pracovníčka.
Náplň práce:
• Telefonická a e-mailová komunikácia
• Práca s PC v programe MS Word, Excel (pokročilý)
• Vyradzovanie vozidiel a ich evidencia
• Bežné administratívne práce

Požiadavky na zamestnanca:
• Komunikatívnosť
• Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita
• Zmysel pre zodpovednosť
• Znalosť práce so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram)
• Ochota pracovať, a učiť sa nové veci v oblasti automobilového priemyslu, kde uvítame základné znalosti v tomto obore
• Vodičský preukaz skupiny B- vítané
Mzda: 650Eur + nadčasy
Miesto výkonu práce: Horná Kráľová
Pracovná zmluva na TPP. Nástup možný ihneď.
Pri osobnom pohovore preberieme podrobne náplň práce. V prípade záujmu poprosím priamy telefonický kontakt a zaslať životopis na email. Ďakujem a teším sa na Vás.
Mzda: 650 EUR
Číslo inzerátu 108222