Ponúkam prácu

Poď pracovať k nám❗ Sme mladý tím ambicióznych ľudí kt. sa venujú kapitálovemu trhu. Našou hlavnou víziou je zvýšiť našim klientom úspešnosť v obchodovaní. Aj z amatéra spravíme profesionála 🤞Možnosť rýchleho kariérneho rastu aj do zahraničia. Požadujeme dochvíľnost a dobre komunikačné schopnosti. (niesu podmienkou) Pracuje sa od pondelka do piatku od 9:00-17:30, vikendy a sviatky samozrejme voľné ❗ Od prvého dňa 1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ fix +provízie ktoré sa prvý mesiac pohybujú do 500 €. Po 3.mesiacoch podstatne vyššie. Samozrejme stravné lístky. Všetko na papieri, v zmluve. Prvým dňom TPP na dobu neurčitú. Prečo pracovať u nás⁉️
◀️ Fixná platova zložka od prvého dňa 1200€
◀️Provízie prvý mesiac +-500 €
◀️Nadštandardné provízne ohodnotenie oproti konkurencii
◀️Nevyžadujeme prax ❗máme prepracovaný systém školení s tunajšími a zahraničnými expertami, čiže každý zamestnanec prejde profesionálnym školením(školenia sú zadarmo)
◀️ Jazyky nepotrebujete. ❗ Komunikujeme len so slovenskou klientelou.
◀️Telefón, notebook zabezpečuje firma.
V prípade záujmu napíšte súkromnú správu s vaším tel. Číslom a ja sa vám obratom ozvem. 🙂
Mzda: 1 200 EUR
Číslo inzerátu 108216

 

4.5.2021 | 9:17 | prehliadnuté 9 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.