Manažér obchodnej skupiny MARTIN

Manažér Obchodnej skupiny MARTIN

Miesto práce
Martin a okolie

Termín nástupu
Dohodou

Priemerný plat
základná mzda bude stanovená od seniority uchádzača, priemerný plat na danej pozícii je 2300€

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej vlastnej obchodnej sieti hľadáme Manažéra obchodnej skupiny, ktorého pracovnou náplňou bude:

- schopnosť viesť obchodný tím - zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti poistenia (retail/SME/ hypo)

- budovanie a vedenie tímu obchodníkov pre predaj

- aktívny výber a adaptácia (zaujímavé štartovacie odmeny pre začínajúcich obchodníkov)

- motivácia tímu

- riadenie rozvoja obchodníkov a ich kariérneho rastu ( mesačné fixné odmeny podľa produkcie + provízie + kvartálne odmeny)

Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov (poisťovníctvo, bankovníctvo výhodou)

Pozícia je vhodná pre obchodníkov (poistenie, bankové produkty), ktorí majú záujem o rozvoj svojej kariéry na pozícií manažéra)

Zamestnanecké výhody, benefity

Voľnosť a možnosť sebarealizácie
Flexibilný pracovný čas - tzn. práca kdekoľvek a kedykoľvek
Neobmedzené možnosti príjmu
Moderné digitálne prostredie
Kariéra vo vlastných rukách
Vzdelávanie a mentoring zabezpečený spoločnosťou
Komplexné portfólio produktov

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

preukázateľné skúsenosti s predajom
skúsenosti s budovaním obchodného tímu
skúsenosti s adaptáciou a motiváciou obchodného tímu
silné pro-klientské nastavenie
orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť

Inzerujúca spoločnosť:

Stručná charakteristika spoločnosti:

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.

Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov:
500-999 zamestnancov

KONTAKT:
Lenka Janeková
Manažér obchodnej skupiny
+421 428 278
lenka.janekova@generali.sk
Mzda: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 107165