laborantka

Farmaceutický laborant
Univerzitná nemocnica Bratislava

Počet voľných pracovných miest:
1

Miesto výkonu práce:
Nemocničná lekáreň-
Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava- Staré Mesto
Mickiewiczova 13
811 07 Bratislava

Základná zložka mzdy (v hrubom):
928 € za mesiac
(1073 € za mesiac so špecializáciou)

Dátum nástupu:
ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12
po roku pracovný pomer na dobu neurčitú

Pracovná oblasť:
Farmácia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce
Popis pracovnej činnosti:
1. Asistuje farmaceutovi pri príprave liekov všetkých liekových foriem.

2. Vykonáva odborné práce pri zabezpečovaní, uchovávaní a kontrole liekov, liečivých prípravkoch a zdravotníckeho materiálu.

3. Spolupracuje s lekárnikom pri vydávaní liekov, diagnostík, špeciálneho zdravotníckeho materiálu a zdravotníckych pomôcok.

4. Vedie predpísanú dokumentáciu.

5. Spolupracuje pri spracovávaní žiadaniek.

Ponúkané výhody
- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Práca na zmeny: jednozmenný 8 hod. pracovný režim od pondelka do piatka (víkendy voľné:)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore farmaceutický laborant.
Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:
V prípade záujmu prosím kontaktujte vedúcu lekárne PharmDr. Koželovú .
Kontakt: 0903 444 144, 02 59 270 537

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:
Právna forma:
Príspevková organizácia
IČO:
31813861
Charakteristika:
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.
Adresa:
Pažítková, 4
82101 Bratislava
Mzda: 1 073 EUR
Číslo inzerátu 107137