Klientsky pracovník_Generali poisťovňa a.s.

Klientsky pracovník-Banská Bystrica

Miesto práce

Banskobystrický región - manažérska kancelária Banská Bystrica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Fixný plat 1000€ mesačne + odmeny za každý obchod + osobné, kvartálne, tímové odmeny

Termín nástupu:

dohodou

Forma spolupráce:

Sprostredkovateľská zmluva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať práve u nás?

· Viete získať viac skúseností, vzdelávania a viac pracovných výziev

· Kariérny rast automaticky na základe výsledkov

· Finančný príjem s pohyblivou a Fixnou zložkou, kvartálnymi odmenami

· Súťaže a Motivácia je prirodzenou súčasťou pozície

· Máte možnosť využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia

· Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

· Správa prideleného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast produkcie

· Akvizícia nových klientov v regióne

· Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo na klientskom centre

· Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení

· Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi

· Sledovanie prostredia a konkurencie vo zverenom regióne

· Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi poisťovne

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo Vám ponúkame?

· Flexibilný pracovný čas

· Neobmedzené možnosti príjmu

· Moderné digitálne prostredie

· Kariéra vo vlastných rukách

· Atraktívne možnosti vzdelávania a mentoring

· Komplexné portfólio produktov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I., II, III stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo pre túto prácu potrebujete?

· Veľmi dobre sa orientovať sa vo firemných poisťovacích/bankových produktoch

· Schopnosť hľadať pre klienta najlepšie riešenia

· Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku

· Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi

· Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami

Stručná charakteristika spoločnosti GENERALI a.s.

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme. Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

KONTAKT:
Ing. Jozef Ignácik
Manažér obchodnej skupiny
+421 917 142 766
jozef.ignacik@generali.sk

7.4.2021 | 10:29 | región: Banskobystrický

Odkaz: http://www.inzerciapraca.sk/inzerat/0107132