Zdravotná sestra do ambulancie všeobecnej lekárky

Prijmeme zdravotnú sestru do ambulancie všeobecného lekárstva pre dospelých v Martine na skrátený pracovný úväzok. Potrebné je vzdelanie v obore (aj pre absolventov).

Dátum nástupu: možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca:
- úplné stredné odborné vzdelanie / vyššie odborné vzdelanie
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- Microsoft Office
- odbornosť
- príjemné vystupovanie pri komunikácii s pacientom
- komunikatívnosť
- empatia

Náplň práce zahŕňa štandardne:
- evidenciu pacientov a vedenie zdravotnej dokumentácie
- objednávanie pacientov na preventívne prehliadky a vyšetrenia
- asistenciu pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach
- meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov
- podávanie injekcií a predpísaných liečiv pacientom
- odoberanie vzoriek biologického materiálu
- umývanie, dezinfikovanie a sterilizovanie lekárskych nástrojov a
pomôcok
- poskytovanie prvej pomoci v prípade núdze.
- snímanie EKG

V prípade záujmu nás kontaktujte na +421907317003 .
Mzda: 6 EUR
Číslo inzerátu 107071