Práca na doma (skladanie pier)

Ponukame pracu na doma skladanie tuskovych pier znacky pilot. Tuto pracovnu ponuku ponukame pre studentov, ale aj dochodcov. Praca je jednoducha a rychla. Nakolko je pandemia vytvoritli sme pre vas system ktory setri cas a peniaze. (Viac info v emaile)

Napln prace: Skladanie tuskovych pier Pilot, nasledne ukladanie do krabic. (1 krabica 20 pier) Potrebnych 5 krabic za den co trva priblizne 2-3 hodiny. Mzda 24,50 EUR za den studenti 28,90 EUR. Peniaze su posielane na ucet, moznost vyplatenia v hotovosti (tyzdenne zalohy).

Pre uchadzacov ktory chcu u nas pracovat na TPP sme prichystali vybornu ponuku kde nemusite odvadzat zbytocne dane aj ked budete u nas na TPP (vybavime to za vas, viac info v emaile.)
Mzda: 570 EUR
Číslo inzerátu 105428

 

20.2.2021 | 14:31 | prehliadnuté 36 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.